Salted Caramel Brownie Peace Pop - Bar
Salted Caramel Brownie Peace Pop - Bar

Salted Caramel Brownie Peace Pop

Gęste wnętrze z sosu z brownie, otoczone słodkimi lodami z kawałkami czekolady, oblane delikatną, soloną polewą karmelową

O tym smaku

Ciesz się ukochanymi smakami solonego karmelu, brownie i lodów w każdej chwili! Nie potrzebujesz łyżki, wystarczy miłość do najsłodszych smakołyków. Spróbuj Salted Caramel Brownie Peace Pop i rozpocznij swoją euforyczną przygodę!

Dostępne jako:

Pozyskiwanie wartościowych potencjalnych klientów

Składniki: cukier, woda, zagęszczone odłuszczone MLEKO, ŚMIETANKA (14%), oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy), tłuszcz kokosowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, żółtko JAJA, pełne MLEKO w proszku, mąka PSZENNA, miazga kakaowa, syrop glukozowy, kakao w proszku, kakao w proszku o obiżonej zawartości tłuszczu, serwatka w proszku (MLEKO), tłuszcz MLECZNY, stabilizatory (guma guar, mączka chlebaświętojańskiego), emulgator (lecytyny), sól, tłuszcz kakaowy, naturalne aromaty, naturalny aromat wanilii, papryka w proszku. Może zawieraćorzechy i orzeszki ziemne.Cukier, kakao, wanilia: ilość w bilansie masy odpowiada ilości pozyskanej na zasadach Fairtrade. Ogółem 26%. Więcej na info.fairtrade.net/sourcing. Odpowiedni dla wegetarian.

Wartości odżywcze

  • Halal
  • Vegetarian
  • Kosher Dairy

Recycling

Naszą misją jest produkowanie pysznych lodów w możliwie jak najlepszy sposób. Łączenie dodatków z certyfikatem Fairtrade czy korzystanie z mleka z farm Caring Dairy™ - wszystko to stanowi część podróży ku lodowej euforii. Każda podróż wymaga słodkiego zakończenia… bądź fair i pamiętaj o wrzuceniu pustego pinta do odpowiedniego kosza. Pyszniutko dziękujemy, ekipa Ben & Jerry's!