Skip to main content

Ben & Jerry's Non-Dairy Ice Cream

 

chunk-swirl-chunk-divider.png

Non-Dairy 

Prosiliście nas, abyśmy wprowadzili lody bez nabiałowe - i zrobiliśmy to! Nasze lody z serii Ben&Jerry’s Non-Dairy wykonane są z mleka migdałowego, ale są także odważnie napakowane dodatkami, dzięki którym w każdej łyżeczce otrzymasz esencję Ben&Jerry’s.

Dlaczego Non-Dairy?

Zapytaliśmy Was. Mnóstwo z Was. Niektórzy z Was są zaangażowani w wegański styl życia, podczas gdy inni nie mogą lub nie chcą jeść nabiału. A wszystkim brakuje przepysznych, mroźnych przysmaków, które chcielibyście zjeść. Wiedzieliśmy, że dzięki ciężkiej pracy i eksperymentom możemy dostarczyć smaku i kremowej konsystencji, której pragniesz. Tak zrobiliśmy. Smacznego!

 

Certyfikowany produkt wegański

Wegańscy przyjaciele, bez względu na to, czy czekaliście trzydzieści lat czy trzy dni na certyfikowaną wegeńską serię lodów od Ben&Jerry’s, nadszedł czas, by się rozradować! Nawiązaliśmy współpracę z Europejską Unią Wegetarian i używamy pieczęci przez nich zatwierdzonej, aby poświadczyć, że nasze produkty z serii „Non-Dairy” nie zawierają żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego - w tym jaj, produktów mlecznych lub miodu. Podziwiamy Was za Wasze zaangażowanie i mamy nadzieję, że pokochacie wspaniałe wegańskie smaki, które włożyliśmy w te produkty.

 

Wykonane z mleka z migdałów!

Dlaczego migdały? Po eksperymentowaniu z wieloma różnymi formułami, nasi „Flavour Guru” zdecydowali, że migdały zapewniają najlepszą podstawę na pyszne ciasteczka, orzechy i czekoladę. 

 

Ciastka brownie od „Greyston Bakery”

Od 1988 r. współpracujemy z piekarnią Greyston Bakery w Yonkers w stanie Nowy Jork. Produkujemy razem smakowite czekoladowe ciasteczka czekoladowe, które stosujemy w naszych produktach na całym świecie. A teraz stworzyli wegańskie ciastko, które możemy wykorzystać w naszych bez nabiałowych smakach! Dzięki polityce zatrudnienia każdego, kto przechodzi przez drzwi wejściowe, prosząc o pracę, zmieniają tysiące ludzkich żyć i dają ludziom powód do nadziei. Jesteśmy bardzo dumni z naszych przyjaciół w Greyston.