Lody Strawberry Cheesecake - Pint
Lody Strawberry Cheesecake - Pint

Strawberry Cheesecake

Lody z truskawkową masą sernikową z kawałkami truskawek i masą ciasteczkową.

O tym smaku

Czy są na sali amatorzy sernika truskawkowego, który zawsze pragnęli jednocześnie jeść to ciasto i móc zagarniać je kolejnymi pociągnięciami łyżki, jak lody? To dla was stworzyliśmy smak przepełniony jedyną w swoim rodzaju doskonałością sernika truskawkowego z niezwykłą polewą z ciasteczek.

Dostępne jako:

Pozyskiwanie wartościowych potencjalnych klientów

Składniki:ŚMIETANKA (24%), woda, cukier, zagęszczone odłuszczone MLEKO, przecier z truskawek (6%), kawałki truskawek (4%), cukier puder, oleje roślinne (sojowy, rzepakowy), żółtko JAJA z chowu na wolnym wybiegu, skrobia kukurydziana, mąka PSZENNA, pełnoziarnista mąka PSZENNA, TWARÓG (0,9%), tłuszcz MLECZNY, stabilizatory (pektyny, guma guar, mączka chleba świętojańskiego, karagen), zagęszczony sok cytrynowy, sól, emulgator (lecytyny SOJOWE), naturalny aromat, substancja spulchniająca (węglany sodu), miód, zagęszczony sok z czarnego bzu, regulator kwasowości (kwas mlekowy). Cukier, miód:ilość w bilansie masy odpowiada ilości pozyskanej na zasadach Fairtrade. Ogółem 48% z wyłączeniem wody i nabiału więcej na: info.fairtrade.net/sourcing. Odpowiednie dla wegetarian.

Wartości odżywcze

  • Vegetarian
  • Kosher Dairy

Recycling

Naszą misją jest produkowanie pysznych lodów w możliwie jak najlepszy sposób. Łączenie dodatków z certyfikatem Fairtrade czy korzystanie z mleka z farm Caring Dairy™ - wszystko to stanowi część podróży ku lodowej euforii. Każda podróż wymaga słodkiego zakończenia… bądź fair i pamiętaj o wrzuceniu pustego pinta do odpowiedniego kosza. Pyszniutko dziękujemy, ekipa Ben & Jerry's!