Lody Half Baked - Pint
Lody Half Baked - Pint

Half Baked

Lody czekoladowo-waniliowe wymieszane z kawałkami brownie, ciasteczek i czekolady

O tym smaku

Wiemy, że czasami trudno jest zdecydować się na jeden smak lodów Ben & Jerry’s, więc postanowiliśmy połączyć niektóre nasze klasyczne kompozycje w jedno i zapewnić Wam podwójną dawkę euforii. Chwytaj za łyżkę i ciesz się smakiem!

Dostępne jako:

Pozyskiwanie wartościowych potencjalnych klientów

ŚMIETANKA (25%), woda, cukier, zagęszczone odłuszczone MLEKO, mąka PSZENNA, brązowy cukier, kakao w proszku, żółtko JAJA z chowu z woolnego wybiegu, MASŁO, olej sojowy, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, JAJA, cukier inwertowany, miazga kakaowa, melasa, białko JAJA w proszku, ekstrakt wanilii, stabilizatory (guma guar, karagen), sól, tłuszcz kakaowy, naturalny aromat wanilii i brązowego cukru z innymi naturalnymi aromatami, naturalny aromat MASŁA, emulgator (lecytyny SOJOWE), JĘCZMIEŃ słodowany, substancja spulchniająca (węglany sodu). Cukier, kakao, wanilia: ilość w bilansie masy odpowiada ilości pozyskanej na zasadach Fairtrade. Ogółem 26%. Więcej na info.fairtrade.net/sourcing Odpowiedni dla wegatarian. Produkt halal. Produkt koszerny. Lody z produktami mlecznymi otrzymywanymi z poszanowaniem zwierzą

Wartości odżywcze

  • Halal
  • Vegetarian
  • Kosher Dairy

Recycling

Naszą misją jest produkowanie pysznych lodów w możliwie jak najlepszy sposób. Łączenie dodatków z certyfikatem Fairtrade czy korzystanie z mleka z farm Caring Dairy™ - wszystko to stanowi część podróży ku lodowej euforii. Każda podróż wymaga słodkiego zakończenia… bądź fair i pamiętaj o wrzuceniu pustego pinta do odpowiedniego kosza. Pyszniutko dziękujemy, ekipa Ben & Jerry's!