Lody Chocolate Fudge Brownie - Pint
Lody Chocolate Fudge Brownie - Pint

Chocolate Fudge Brownie

Lody czekoladowe z kawałkami czekoladowych ciastek brownie

O tym smaku

Bajkowo ciągnące się ciasteczka brownie, które wzbogacają ten smak, pochodzą z piekarni Greyston w Nowym Jorku. To tam produkuje się niezapomniane wypieki, co wpisuje się w szczytną misję piekarni: zapewnienie zatrudnienia i praktycznych szkoleń mieszkańcom miasta, których dochody są skromne.

Dostępne jako:

Pozyskiwanie wartościowych potencjalnych klientów

ŚMIETANKA (25%), woda, cukier, zagęszczone odłuszczone MLEKO, kakao w proszku, mąka PSZENNA, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, olej sojowy, żółtko JAJA z chowu z wolnego wybiegu, cukier inwertowany, JAJA, białko JAJA w proszku, stabilizatory (guma guar, karagen), sól, ekstrakt wanilii, mąka ze słodu JĘCZMIENNEGO, substancja spulchniająca (węglany sodu). Składniki wprowadzone do obrotu zgodnie ze Standardami Fairtrade: cukier, kakao, wanilia; ogółem 28%. Odpowiedni dla wegetarian. Lody z produktami mlecznymi otrzymywanymi z poszanowaniem zwierząt. Produkt koszerny. Produkt Halal.

Wartości odżywcze

  • Halal
  • Vegetarian
  • Kosher Dairy

Recycling

Naszą misją jest produkowanie pysznych lodów w możliwie jak najlepszy sposób. Łączenie dodatków z certyfikatem Fairtrade czy korzystanie z mleka z farm Caring Dairy™ - wszystko to stanowi część podróży ku lodowej euforii. Każda podróż wymaga słodkiego zakończenia… bądź fair i pamiętaj o wrzuceniu pustego pinta do odpowiedniego kosza. Pyszniutko dziękujemy, ekipa Ben & Jerry's!