Lody Netflix & Chilll'd - Pint
Lody Netflix & Chilll'd - Pint

Netflix & Chilll'd™

Lody o smaku masła orzechowego ze słodko-słonymi kręciołkami preclowymi i fudge brownie

O tym smaku

Naszym celem było przygotowanie uczty dla kubków smakowych, która wprawia w stan rozluźnienia. Chcieliśmy mieć pewność, że oczekiwania obecnych na niej smakoszy – zarówno tych łaknących czegoś słodkiego, jak i tych pragnących czegoś słonego – zostaną zaspokojone. Dlatego połączyliśmy siły. To świat wypełniony nieskończoną liczbą smaków, do którego każdy może wkroczyć. Wystarczy wziąć w rękę łyżkę!

Dostępne jako:

Pozyskiwanie wartościowych potencjalnych klientów

woda, ŚMIETANKA (21%), zagęszczone odłuszczone MLEKO, cukier, oleje roślinne (sojowy, kokosowy, rzepakowy), ORZECHY ZIEMNE, mąka (PSZENNA, słodowana JĘCZMIENNA), żółtko JAJA z chowu z wolnego wybiegu, skrobia, syrop cukru trzcinowego, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, sól, JAJA, białko JAJA w proszku, stabilizatory (karagen, guma guar), emulgator (lecytyny SOJOWE), ekstrakt wanilii, substancja spulchniająca (węglany sodu). Cukier, wanilia: ilość w bilansie masy odpowiada ilości pozyskanej na zasadach Fairtrade. Ogółem 18%. Więcej na info.fairtrade.net/sourcing Odpowiedni dla wegetarian. Produkt koszerny. Lody z produktami mlecznymi otrzymywanymi z poszanowaniem zwierząt.

Wartości odżywcze

  • Vegetarian

Recycling

Naszą misją jest produkowanie pysznych lodów w możliwie jak najlepszy sposób. Łączenie dodatków z certyfikatem Fairtrade czy korzystanie z mleka z farm Caring Dairy™ - wszystko to stanowi część podróży ku lodowej euforii. Każda podróż wymaga słodkiego zakończenia… bądź fair i pamiętaj o wrzuceniu pustego pinta do odpowiedniego kosza. Pyszniutko dziękujemy, ekipa Ben & Jerry's!