Lody Vanilla Pecan Blondie
Lody Vanilla Pecan Blondie

Vanilla Pecan Blondie

Lody waniliowe z nadzieniem z solonym karmelem, karmelizowanymi orzechami pekan i kawałeczkami ciastek z białą czekoladą.

O tym smaku

Kremowe lody waniliowe z doskonale skarmelizowanymi orzechami pekan, kawałkami ciasta blondie i słonym karmelem. Smak nie z tego świata. A to, co sprawia, że ​​nasze lody są jeszcze smaczniejsze, to fakt, że mają również certyfikat Fairtrade!

Dostępne jako:

Pozyskiwanie wartościowych potencjalnych klientów

Składniki: ŚMIETANKA (28%), woda, zagęszczone odłuszczone MLEKO, cukier, zółtko JAJA z chowu z wolnego wybiegu, ORZECHY PEKAN (2,5%), syrop glukozowy, brązowy cukier, MASŁO, mąka PSZENNA, JAJA, sól, ekstrakt wanilii, tłuszcz MLECZNY, olej sojowy, stabilizatory (pektyny, guma guar, karagen), substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, kwas cytrynowy). Może zawierać migdały, orzechy laskowe, orzechy włoskie i soję. Cukier, wanilia: ilość w bilansie masy odpowiada ilości pozyskanej na zasadach Fairtrade. Ogółem 64% z wyłączeniem wody i nabiału wiecej informacji na: info.fairtrade.net/sourcing. Odpowiedni dla wegetarian.

Wartości odżywcze

  • Vegetarian
  • Kosher Dairy

Recycling

Naszą misją jest produkowanie pysznych lodów w możliwie jak najlepszy sposób. Łączenie dodatków z certyfikatem Fairtrade czy korzystanie z mleka z farm Caring Dairy™ - wszystko to stanowi część podróży ku lodowej euforii. Każda podróż wymaga słodkiego zakończenia… bądź fair i pamiętaj o wrzuceniu pustego pinta do odpowiedniego kosza. Pyszniutko dziękujemy, ekipa Ben & Jerry's!