Lody Chocolate Fudge Brownie - Mini Cup
Lody Chocolate Fudge Brownie - Mini Cup

Chocolate Fudge Brownie

Lody o smaku czekoladowym z kawałkami brownie

O tym smaku

Bajkowo krówkowe ciasteczka brownie, które wzbogacają ten smak, pochodzą z piekarni Greyston w Nowym Jorku. To tam produkuje się niezapomniane wypieki, co wpisuje się w szczytną misję piekarni: zapewnienie zatrudnienia i praktycznych szkoleń mieszkańcom miasta, których dochody są skromne.

Dostępne jako:

Pozyskiwanie wartościowych potencjalnych klientów

ŚMIETANKA (25%), woda, cukier, zagęszczone odtłuszczone MLEKO, kakao, mąka PSZENNA, olej rzepakowy, żółtko JAJA z chowu na wolnym wybiegu, JAJA w proszku, syrop glukozowy, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, stabilizatory (guma guar, karagen), sól. Może zawierać: orzechy. Składniki wprowadzone do obrotu zgodnie ze Standardami Fairtrade: cukier, kakao; ogółem 29%

Wartości odżywcze

  • Halal
  • Vegetarian
  • Kosher Dairy

Recycling

Naszą misją jest produkowanie pysznych lodów w możliwie jak najlepszy sposób. Łączenie dodatków z certyfikatem Fairtrade czy korzystanie z mleka z farm Caring Dairy™ - wszystko to stanowi część podróży ku lodowej euforii. Każda podróż wymaga słodkiego zakończenia… bądź fair i pamiętaj o wrzuceniu pustego pinta do odpowiedniego kosza. Pyszniutko dziękujemy, ekipa Ben & Jerry's!